Desina design

Inspirace pro nenechavé ruce.

Denisa Bartošová

V roce 2005 jsem začala pracovat jako dekor stylistka pro časopisy Marianne bydlení a Apetit. Do té doby jsem měnila různé práce a sbírala zkušenosti. Na každé mé práci jsem si dokázala najít vždycky něco, co mě bavilo.

Dnes doslova žiju navrhováním interiérů, pořádám tvořivé workshopy, vydala jsem dvě knihy, vlastním eshop s dekoracemi a doplňky, a ve spolupráci s ČT natáčím pořad Bydlet jako...

Inspirace

Inspirujte se v tom, co pro vás s láskou tvořím.


Přivést k životu vizi vašeho vysněného prostoru je mou velkou vášní.
Sen, ve kterém tvořím prostor pro ženy jedoucí na stejné kreativní vlně jako já.
Jedlé i kreativní dárky a skvělé recepty. S knihami „Láska prochází kuchyní“ a „Láskominy Denisy Bartošové“.
Ve spolupráci s Českou televizí a Deco média tvořím televizní pořad „Bydlet jako...“
Eshop s krásnými dekoracemi a stylovými doplňky pro váš útulný domov.

Aktuálně z mého blogu


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore…
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore…
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore…

Spokojenost, která zahřeje


Spolupráce s Denisou je pro mě splněný sen.Když mi na mou prosbu o pomoc kývla,nemohla jsem tomu uvěřit.Tato PANÍ designérka je profesionál každým coulem,ale hlavně je to krásný člověk.Je až neuvěřitelné,co podle nákresů,plánků a e-mailových konzultací dokázala vytvořit. Všechna setkání s ní jsou zážitkem.Nezapomenu na návštěvu u ní doma,na plánování kuchyně či výlet do Ikea.Pokaždé,když otevřu dveře,vcházím do svého osobního ráje a v předsíni mě vítá Denisin zarámovaný podpis.Ona a její síla je stále přítomná.Denisko,děkuji a těším se na vše,co nás ještě spolu čeká!
Bohunka Pivoňková
Denisu jsem požádala o pomoc, když jsem si nevěděla rady s chodbou. Přijela, podívala se na chodbu....a vymyslely jsme společně koupelnu. Na chodbu ale došlo taky a do třetice ke mně přijela kvůli kuchyni. Je to už pár let a i s odstupem času jsem svojí středomořskou koupelnou, ptačí chodbou a modrobílou kuchyní se šuplíkovníkem a vysněným velkým stolem nadšená a velmi spokojená. Denisa má úžasnou trpělivost, nikdy mi nic nevnucovala, jen nabízela možnosti a varianty. Plánovat a realizovat s Denisou bydlení je radost!!!
Zuzana Tachmanová