Na houby…! Kuchařka „Z lesa“

Už je to pár let, co jsem stvořila tuhle krásu. S fotografem Pavlem Bílkem https://pavelbilek.cz jsme se nekonečno dní prokousávali desítkami receptů, doma na podlaze tvořili lesní zátiší, chvilkama jsme jásali a chvilkama toho měli plný kecky. Ale fotka za fotkou, recept za receptem vznikal tenhle nádherný počin a já jsem na něj dodnes vážně hrdá. Pavel byl neuvěřitelně trpělivý a laskavý, protože jsem prostě puntičkářka a dokud nejsem spokojená, fotku prostě dál nepustím. Rovnání jednoho lístečku nebo jehličí může někomu připadat jako totální blázinec, ale já prostě cítím, kdy je fotka vyvážená a nedokážu říct hotovo, dokud každá jedna malinká součást na ní netvoří jeden dokonalý celek. Bylo to krásné i náročné období. Bohužel se po odevzdání veškerého materiálu změnil záměr a namísto klasické knihy vyšla tahle kuchařka jen jako příloha časopisu. Oba jsme z toho byli moc smutní a litujeme dodnes. V současné době zjišťuju, zda by bylo možné nabídnout vám tenhle superskvost alespoň jako e-book. Tak uvidíme.

Piknik v lese

Mám to v lese moc ráda. Klid, nikde ani živáčka a tolik milých zvuků i vůní. Ráda si někde sednu, naliju si horkou kávu z termosky a vybalím malou svačinu. Nemám to prostě jen o sbírání hub. Chci si užít ten čas v tichu, pohodě a oslavit ho pokaždé jako malý svátek. Co si berete do lesa vy?

Fotografie jako z lesa

Tady pro vás mám malou ochutnávku toho, co v kuchařce Z lesa najdete..Všechny recepty jsou vyzkoušené, mnou otestované a poctivé.

Chcete jí?

V současné době je možné kuchařku Z lesa koupit tady :

https://www.send.cz/casopis/10062/krasny-rok-special

Pokud by se vám líbila jako e-book, prosím mějte chvilku strpení a já dám vědět hned, jak se ledy pohnou…tedy pokud pohnou .o)))

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.