Navrhuju…až se ze mě kouříííí

blog návrhy interiérů

S láskou oznamuju, že se po mojí osobní okurkové sezóně nádherně rozjela práce. No huráááá! Vážně jsem několik měsíců přemýšlela, čím jiným se budu muset začít živit a propadala se do nehezkých stavů. Po dvaceti letech praxe, zkušeností, budování jména a značky to vážně bylo dno…

Bylo mi smutno, připadala jsem si neschopná, k ničemu, s klimakteriem na krku, několika (snad desítkama) kily nahoře, povislým snad vším co na těle mám ..no vážně výživná kombinace…Přemýšlet nad tím, jak se uživím, jak budu splácet hypotéku…no vážně síla, to vám povím…Doba jedna podělaná..Covid, Ukrajina…a vezeme se, myslím, téměř všichni…kurvička drátek:)))

Nenech se sešrotovat!

Přemýšlela jsem, co s tím a i proto jsem začala psát Blog…Prostě trochu Marketing, trochu podpora značky, podpora sama sebe…Blog mohl asi těžko tak rychle zafungovat, ale zároveň snad je i jedním malým důvodem, zdržet se na mém webu o chvilku déle, načerpat inspiraci nebo chuť mne oslovit. A taky vím, že když se jeden nevzdává, když najde sílu zvednout prdelku ze židle a zkusí pro tu věc, kterou vážně chce a miluje, něco udělat, zatne prostě zuby…Vesmír to dokáže ocenit…

Takže díky sama sobě a díky Vesmíre! Můžu pracovat a pár týdnů se nebát, že nezaplatím, co potřebuju!

Mám skvělý klienty a máme se rádi

Někteří jsou zbrusu noví, někteří se vrátili a jedna klientka mi dokonce zadala projekt na proměnu terasy u své praxe, protože mě prostě chtěla podpořit a vytáhnout z toho dna, na kterým jsem se ocitla. Zanedlouho uvidíte v Marianne bydlení její ložnici, kterou jsme vykouzlili z garáže! Pak jsme se setkaly ještě jednou a já, charitativně proměnila Návštěvní místnost JIP pro předčasně narozená miminka a jejich maminky…Což myslím dokazuje, že někdy je třeba udělat také něco jen tak, bez nároku na honorář a pak přijde ta parádní zpětná vazba. Martinko moc děkuju, dojalo mě to!

Rodinný dům v Praze

Na tenhle projekt se neskutečně těším. S klientkou Markétou máme parádní shodu, mám její plnou důvěru a nechává mě tvořit naprosto svobodně. Zprvu si jen zapinkáme pár e-mailů s požadavky a pak už nám to krásně jede. Proměnila jsem pro ní a její rodinu relaxační byt v Karlových Varech, povedlo se náramně – však někdy vám o tom napíšu, nebojte:) a právě spouštíme přestavbu dvou podlaží rodinného domu a proměnám se nevyhne ani zahrada, na které budeme stavět anglický bílý zahradní domek a pergolu…Konstrukce domu a plánovaná velká rekonstrukce mi dovolila zamyslet se nad současnou dipozicí a i k mému velkému překvapení jsem zjistila, že si ráda hraju s dispozicí novou, ráda prostě bourám a stavím nové příčky, pochopitelně tam, kde to jde, dává to smysl a otevírá to nádherné nové možnosti…Vše je zatím v plenkách, ale těším se, až si někdy příští rok setřeme všichni pot z čela a bude hotovo.

Návrh přízemí

Návrh 1.patra

Obří kuchyně, což bude vážně krása!

Klientku Zuzanu jsem potkala u nás v domě..Byla první, kdo se mne loni v létě zastal, při těch nehezkých útocích proti mé osobě místním SVJ…Navždy jí budu vděčná, podpořila ve mě sílu bojovat namísto prodat byt…I tobě díky, Zuzi…Zuzana se svým mužem a kupou dětí staví nádherný dvoupatrový dům, který se zakusuje do svahu…Vážně krásný projekt, první patro není první patro, ale přízemí:))) Kuchyně je zatím také v plenkách, určitě budeme pracovat s materiály a barvami, ale dispozičně už se to pomalu rýsuje…

Terasa

Terasu pro Martinu jsem vzala jako komplet realizaci, což poslední dobou preferuju…Mám dokonalý dohled na realizaci, jede to v mém tempu a zdá se, že klientky si toho dost cení. Takže věřím, že za pár týdnů uvidíte celý článek a hotovou terasu! A to včetně osázení nádob a finiš stylingu:)

Terasa právě teď

Mno…proměnu potřebuje jako sůl, že jo? AbrakaDabra a bude to!

A co jinak?

Mimo práci toho teď moc nestíhám…Pochopitelně pokračuje Projekt revitalizace společné zahrady a moje počáteční skepse a vyčerpání střídá naděje a láska k zahradám obecně…Věřím, že do pár týdnů pojedu na nákup keřů a trvalek!Tralaláááá!

Pokouším se zvítězit nad kily navíc. Zvolila jsem aplikaci http://www.mojestravovani.cz

Stojí na měsíc směšných 250 kaček. Do svého profilu vyplníte věk, pohlaví, váhu, výšku a další míry – pro váš průběžný přehled. Můžete si pak vybrat z přednastavených jídelníčků nebo si poskládat sami ze skvělých receptů s pěknými fotkami. Jde si dokonce měnit suroviny, přidávat strávníky – pokud chcete vařit pro rodinu a také apka umí vygenerovat Nákupní seznam. Zatím mi všechno chutnalo, bez debat. Jím pět jídel denně! Jako je trochu šiši odvažovat 10 gramů parmezánu a 20 gramů rajčat, ale věřím, že to za to bude stát. Jedu teprve druhý den, ale baví mne to a hlad rozhodně nemám. Jsem spíš ten případ, který jedl dvakrát denně a pochopitelně blbě..Nesnídala jsem..Teď jsem se dozvěděla – součástí apky jsou i podcasty – že snídat bychom měli do 30 minut od probuzení! Káva zpomalí metabolismus na dvě hodiny! A alkohol dokonce na dvacetčtyři…Za mě velmi povedený projekt, fandím mu, díky němu to mám snadné, jím stejná jídla dva dny, takže pohoda s přípravou !

Těším se..

Těším se na vaše komentáře, na povídání jak se máte, co zrovna v osobním životě řešíte vy..Co vás čeká za novinky, projekty, osobní cíle…Stejně tak se těším, že se někdo rozhodne, změnit svůj Domov a ozve se mi, abychom spolu mohli kouzlit a zhomtnit jeho sen!

Mějte se krásně!

Komentáře
  1. Dagmar napsal:

    Jejda, tak to mám radost z Vaší radosti.👍🍀Těším se na veskerou Vaší realizaci a inspiraci. Snažím se naši zahradu udržovat jak se jen dá sama, jelikož mi Vážně onemocněl manžel. Moc mě to baví a naplňuje. Do toho když vidím ty Vaše nápady…❤️…

  2. Zuzana Postlerova napsal:

    Tak to je paraaada v jednom kole :-)))) tak to je to nejlepší na depky ..díky za report ….inspirace jako blázen :-))hodně optimismu .

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.