Reference

Spolupráce s Denisou je pro mě splněný sen.Když mi na mou prosbu o pomoc kývla,nemohla jsem tomu uvěřit.Tato PANÍ designérka je profesionál každým coulem,ale hlavně je to krásný člověk.Je až neuvěřitelné,co podle nákresů,plánků a e-mailových konzultací dokázala vytvořit. Všechna setkání s ní jsou zážitkem.Nezapomenu na návštěvu u ní doma,na plánování kuchyně či výlet do Ikea.Pokaždé,když otevřu dveře,vcházím do svého osobního ráje a v předsíni mě vítá Denisin zarámovaný podpis.Ona a její síla je stále přítomná.Denisko,děkuji a těším se na vše,co nás ještě spolu čeká!
Bohunka Pivoňková
Denisu jsem požádala o pomoc, když jsem si nevěděla rady s chodbou. Přijela, podívala se na chodbu....a vymyslely jsme společně koupelnu. Na chodbu ale došlo taky a do třetice ke mně přijela kvůli kuchyni. Je to už pár let a i s odstupem času jsem svojí středomořskou koupelnou, ptačí chodbou a modrobílou kuchyní se šuplíkovníkem a vysněným velkým stolem nadšená a velmi spokojená. Denisa má úžasnou trpělivost, nikdy mi nic nevnucovala, jen nabízela možnosti a varianty. Plánovat a realizovat s Denisou bydlení je radost!!!
Zuzana Tachmanová
Před několika lety jsem napsala do časopisu, že bych potřebovala změnit třicet 
let starou chodbu obloženou palubkami. Odpověď jsem dostala, ale k realizaci 
nedošlo. Teprve letos v lednu se mi ozvala paní Pavlína Blahotová, zda už mám chodbu změněnou a pokud ne, že bych ji mohla změnit prostřednictvím televizního pořadu. 
Neměla jsem uděláno nic, proto jsme si domluvily schůzku. A tak jsem poznala úžasnou designerku paní Denisu Bartošovou. Stačilo naznačit a výsledkem byla super  proměna Bydlet jako v Provance, ve které se krásně žije... Spolupráce opravdu neměla chybu. Na všem jsme se spolu dohodly, poslala mi vždy variantní návrhy celého zařízení-od podlahy, přes detaily dveří, nábytku a dekorací. Já jsem si mohla vybrat a pak jsme spolu vše prokonzultovaly a 
projednaly. Výsledkem je nejen skvělá proměna naší chodby a obýváku v panelovém domě, kde se všichni cítíme moc dobře,  ale i spolupráce této milé, tvořivé , jedním slovem úžasné designerky Denisy Bartošové při stavbě a zařízení rodinného domu mého syna. I jemu se moc Denisin styl líbí. Vůbec se nedivím, že paní Denisa je tak pracovně vytížená. Málo s kým je totiž dnes taková radost spolupracovat. Je ohromně profesionální, ale především lidská. Máme ještě chalupu, kde by se její kreativita a umění sladit staré a nové, zkrátka tvořit z věcí domov, určitě uplatnila. Jenže paní Denisu chce jako designerku hodně lidí a tak si budeme muset určitě hezkou chvíli počkat. Paní Denise ze srdce přeji, aby byla zdravá, spokojená a pořád měla sílu ke svému kreativnímu a originálnímu tvoření a krásným hřejivým proměnám našich domovů.
Jitka Volková
Denisu sleduji už mnoho let, znám ji ze všech časopisů, ve kterých kdy působila, mám obě její knihy a ty mají svoje čestné místo v obýváku u sedačky, aby bylo možné po nich kdykoliv sáhnout a udělat si hezkou chvilku. Navíc, ty jejich barvy! Perfektní doplněk... Několik let jsme s manželem diskutovali, kdy, v jakém rozsahu a v jakém stylu zrekonstruujeme přízemí našeho domu. Letos se ukázalo, že nazrál čas a já jsem si konečně dodala odvahu a zavolala Denise. Evidentně bylo naše propojení řízeno odjinud, protože pokusy kontaktovat kohokoliv jiného selhávaly – „mám toho moc" – anebo jsem se při telefonátu necítila dobře. A na intuici, na tu já dám. Denisa je nesmírně milá a pokorná, intuitivní tvůrkyně objímajících a útulných domovů.  Rekonstruovali a přetvářeli jsme s ní prostor, který tvoří kuchyň, jídelna a obývák. Byla to spolupráce protknutá vášní pro věc, spoustou nápadů na straně Denisy a spoustou společně stráveného času nad laděním detailů.  Obdivovala jsem její schopnost vidět věci, které jsem si zdaleka nebyla schopná ještě představit. Věci a spojení, která nejsou za každou cenu nejdražší, a která si navíc hned od počátku vždy získala manžela.  Máme nyní krásný prostor, ve kterém se prolíná čistý moderní venkovský styl se stylem Denise vlastním, Provance. Milujeme dva antik kousky, které pro nás pořídila ve Spomyšli – tento nábytek má duši a sám si říká, co je správné. S Denisou určitě nechceme ztratit kontakt, fandíme všem jejím aktivitám a jsme rádi, že patříme k těm, kteří ji mohli sledovat při práci.
Alena a Vladimír Šimkovi
Denisu sem objevila v roce 2008 , kdy jsem si poprvé koupila časopis Marianne bydlení. Zjistila jsem, že u všech přeměn či dalších dekorací, které mě v tomto časopise oslovily, jsem vždy našla jméno Denisa Zemanová. Dle jejího vzoru jsem si poprvé začala patinovat skříň, což ovšem nedopadlo nejlépe. Takže když jsem se rozhodla pro úpravy v mém tehdejším bytě, pochopila jsem, že to sama v žádném případě nezvládnu. Dodala jsem si odvahy a napsala na email, který jsem získala od kamarádky, co se s Denisou znala. Tehdejší rekonstrukce bohužel nedopadla, protože Denisa se zrovna vdávala a jela na svatební cestu. Nicméně jsem vytrvala a po přestěhování se do nového podnájmu, jsem Denisu, tentokráte již Bartošovou, opět oslovila. Tak vznikla nejen má krásná kuchyň s obývákem (přeměna byla v časopise Nové proměny bydlení) ale i naše přátelství. Po kuchyni následovala ještě přeměna panelákové lodžie v úžasný odpočinkový koutek s francouzským nádechem a nakonec vznikla ještě i krásná relaxační koupelna v lehce orientálním stylu. Díky Denise mám nejen byt, ve kterém se cítím „jako v pokojíčku“, ale taky radost, že jsme na sebe v tomto životě natrefily. Protože kromě toho, že Denisa je skvělá designérka, plná úžasných a kreativních nápadů, tak je to taky prostě BB (boží buchta ).
Elen Barcisová
S Denisou jsem zařizovala svou kuchyni a terasu.Naše spolupráce byla veselá a vtipná.Denisa řešila i praktické záležitosti, což mě moc nebaví a byla jsem ráda, že to za mě vychytala.Nejčastěji jsme se smály, když se ptala na některé detaily a já dokola opakovala : „udělej to jak chceš, já vím, že to bude krásný“! Oba interiéry se moc povedly a mě se v nich krásně žije dodnes.
Alena Hrbková
S Denisou jsem spolupracovala na obměně kuchyně. Před několika lety jsem se přestěhovala z pražského bytu do starého vesnického domku. Domek bylo potřeba celý zrekonstruovat, nastěhovat jsem se potřebovala co nejdříve, tak jsem se vše snažila vyřešit rychle a ekonomicky. Toužila jsem mít kuchyň v obytném prostoru, protože vaření stranou od veškerého dění mě vždy vadilo. Konečně jsem tedy zrealizovala svůj sen, ale ouha. Když se u mě doma sešly více než 4 osoby, nebylo v obytné kuchyni k hnutí. Nevešli jsme se ke stolu a na navazující venkovní terasu už nešlo projít vůbec. Dokonce jsem přemýšlela, že se budu muset pustit do nějaké přístavby.. A pak přišla Denisa a udělala kouzlo. Mou zcela neprakticky řešenou malou kuchyň změnila přesně na to, co jsem potřebovala. Prostor zabírající nízký gauč vyměnila za lavici ke které přisunula rozkládací jídelní stůl. Prostor se uvolnil a místa na sezení přibyla. A pro novou kuchyňskou linku využila každý kousek lichého prostoru. A ty doplňky!!! Už žádný mišmaš na poličkách, všechno pěkně urovnané a schované. Ale hlavně, JE TO KRÁSNÉ a já se raduji pokaždé, když do své kuchyně vstoupím.
Hanka Eliášková