Návrhy interiérů

Přivést k životu vizi vašeho vysněného prostoru je mou velkou vášní.

Přivést k životu vizi vašeho vysněného prostoru, kterou společně tříbíme a ladíme na míru je mou velkou vášní. Co klient, to individualita a tak se jako interiérová designérka stávám částečně i psychologem, důvěrníkem a přítelkyní.

V kreativním procesu si užívám tvořivé výzvy, radost z toho, že za mnou zůstává krása a hlavně zpětné vazby od spokojených klientek, které mi píší , jak moc hezky se jim v novém bydlí.

Každá možnost se počítá

 • STAČÍ JEDNA MÍSTNOST
  Když si nevíte rady a chcete pomoci vytvořit útulné místo, na kterém budete moci být sami sebou.
 • NOVÝ CELÝ BYT
  Když začínáte od píky a prostě nevíte, jak to udělat, aby to vypadalo, jako v tom katalogu.
 • TEN NEJLEPŠÍ DŮM
  Krásný dům na zelené louce. A stejně tak hezky od začátku navrhnout design interiéru tak, abyste se tam cítili jako v nebi.
 • CHCE TO JEN DOLADIT
  Pokud máte dům, byt nebo místnost částečně zařízené. Pokud máte pocit, že tomu ještě něco chybí.
 • OPRAVDOVÁ PROMĚNA
  Je to staré, okoukané, nemoderní. Prostě už se na to nemůžete dívat. A chcete to mít fakt cool.

Proměna vašeho domova v několika krocích

Abychom společně mohli začít realizovat proměnu vašeho vysněného prostoru, potřebuji od vás tyto základní informace.


 • Fotografie celého prostoru – ideálně tak,aby na fotkách prostor na sebe navazoval.
 • Plánek prostoru s rozměry – nezapomeňte uvést výšku stropu, výšku oken od podlahy – vždy platí raději více než méně.
 • Výše vaší investice.
 • Napište mi oblíbené barvy a materiály.
 • Nebojte se poslat fotografie interiérů nebo konkrétních kousků/nábytku či doplňků/, které se vám líbí – lépe se tak nacítím na vaši vizi.
 • Popis co od nového interiéru očekáváte, o čem sníte – příklad: větší úložný prostor, více dekorací, útulnost a podobně.
 • Pokud trváte na ponechání některého stávajícího zařízení, prosím o zaslání fotografie a rozměrů.
 • Prosím o kontakt na vás, ideálně e-mailovou adresu, telefonní číslo a adresu bytu či domu.

Orientační ceník

Chce to jen doladit
od 5.000 Kč
Potřebujete Váš interiér jen učesat? Sjednotit a vytvořit harmonický celek?Vybrat doplňky, textil nebo třeba závěsy? Pak je tohle řešení pro Vás to pravé!
Ten nejlepší dům
60.000 Kč
To je samozřejmě ten váš, bez pochyb.Se mnou bude jeho zařizování zábava a třeba se vám stane i koníčkem.Pro laika může být někdy složité a vyčerpávající udržet tak velký prostor v jedné lince a tak se na mě klidně obraťte.Těším se na to.

Těší mě, že jste spokojení

Spolupráce s Denisou je pro mě splněný sen.Když mi na mou prosbu o pomoc kývla,nemohla jsem tomu uvěřit.Tato PANÍ designérka je profesionál každým coulem,ale hlavně je to krásný člověk.Je až neuvěřitelné,co podle nákresů,plánků a e-mailových konzultací dokázala vytvořit. Všechna setkání s ní jsou zážitkem.Nezapomenu na návštěvu u ní doma,na plánování kuchyně či výlet do Ikea.Pokaždé,když otevřu dveře,vcházím do svého osobního ráje a v předsíni mě vítá Denisin zarámovaný podpis.Ona a její síla je stále přítomná.Denisko,děkuji a těším se na vše,co nás ještě spolu čeká!
Bohunka Pivoňková
Denisu jsem požádala o pomoc, když jsem si nevěděla rady s chodbou. Přijela, podívala se na chodbu....a vymyslely jsme společně koupelnu. Na chodbu ale došlo taky a do třetice ke mně přijela kvůli kuchyni. Je to už pár let a i s odstupem času jsem svojí středomořskou koupelnou, ptačí chodbou a modrobílou kuchyní se šuplíkovníkem a vysněným velkým stolem nadšená a velmi spokojená. Denisa má úžasnou trpělivost, nikdy mi nic nevnucovala, jen nabízela možnosti a varianty. Plánovat a realizovat s Denisou bydlení je radost!!!
Zuzana Tachmanová