„Vytvořeno s láskou“

O pořadu „Vytvořeno s láskou“ na Mall.tv

Tvořit ve vlastním pořadu…oujeee – to je bez přetvářky a zbytečné skromnosti splněný sen několika posledních let...jenže ouha – to si tak jedna ženská o něčem sní, ale pořádně neví, co to přesně pro ní bude znamenat...mám za sebou prvních deset natočených dílů a řeknu vám, že asi až poslední tři jsem pro Vás natočila s opravdovou lehkostí!

A naopak – při prvních třech jsem byla totálně vyčerpaná a tolik pochybovala a v duchu sama sobě říkala: tak holka, to si jako přepískla, na tohle ty prostě nemáš...jenže člověk je tvor přizpůsobivý a zvykne si vážně téměř na všechno...a já si říkám, že doba jednoduše videím přeje a vy je chcete – a já tu sem pro vás, protože bez Vás by to vážně nemělo cenu! Posunuju se krůček za krůčkem, začínám se cítit jistější a moc mě to baví!

Už jsem si dokonce zvykla na klasický „přednatáčecí“ koloběh: vymyslet téma – napsat bodový scénář, úvod a závěr – nakoupit a posbírat materiál a vyrobit „prototyp“ – uklidit pořádně na kameru – umýt si vlasy – udělat si manikůru – vybrat oblečení – připravit všechno pro natáčení – naučit se texty na paměť - dobře se vyspat /to se mi nedaří.o)/ - ráno si dát silnou kávu a udělat si make – up – tady musím převelice poděkovat mé úžasné kamarádce Lucii Malé – vede mě, kousek po kousku a učí mě se líčit – a to mi věřte, že to ta holka se mnou – v zásadě „nemalovacím“ typem nemá jednoduchý – mám štěstí, mám jí a nejen, že mě naučila spoustu triků, ale dodává mi báječnou kosmetiku Mary Kay – která mě, alergikovi dělá vážně dobře a dávám jí palec nahoru /p.s. kdyby chtěl někdo kontakt na Lůcu – ráda předám – líčí jak Bohyně a opravdu umí poradit! Napište mi e-mail nebo na Facebooku/Instagramu.

S láskou pro Vás budu tvořit dál, slibuju!