Svatby

Občas si ráda střihnu i svatební výzdobu se vším všudy... Budete se brát?

Svateb mám zatím na svém účtě jen několik a musím uznat, že mě tohle dekorování velmi bavilo a zároveň tak trochu vyčerpalo. Jsem dost empatická, spoustu věcí si k sobě hodně pouštím a kolem svateb je tolik emocí, že bych to ani jinak nedokázala.

Navíc je pro mě velmi vyjímečné, tvořit dekorace v reálu – a ne „jen“ pro natáčení nebo focení. Nejde nazdobit jen jeden koutek, krásné musí být úplně všecičko! Je to pro mě vždy výzva a těším se na další.

Takže, pokud si nevíte rady, tápete a nebo třeba nestíháte a chcete si tenhle životní okamžik užít a ne se stresovat – napište mi – společně to dáme dohromady a vy budete jen nádherně prožívat ten Velký den!

Madlenka a Míla Paříkovi

Bez Denisy by naše svatba prostě nebyla...! Ukázalo se, že vyzdobení místa, které jsme si pro svatbu zvolili, bude daleko větší oříšek, než jsme si na začátku mysleli. Stará nepoužívaná stodola a starý nepoužívaný kostel :))) Po mnoha měsících úklidu a příprav jsme si říkali, že jsme to měli udělat jinde, že tenhle obrovský prostor nikdy nezvládneme byť jen obyčejně vyzdobit.

Pak ale nastoupila Denisa a několik dní bez přestávky dřela....povedlo se jí nemožné - všem spadla brada... Nikdo jsme si neuměl představit, že to bude do posledního puntíku tak dokonalé, i když na to byl šibeniční čas. Svatba se povedla a Denisa na tom měla lví podíl. Myslím, že si to všichni včetně ní náležitě užili a oslavili 🙂

Petra a Tomáš Rejmanovi

Při plánování svatby jsme se jednoznačně shodli na rustikálním stylu, protože se perfektně hodil jak do neomítnuté kaple, kde jsme si řekli ANO, tak i na grilovací zahradní párty. Vrcholem naší svatby byla výzdoba právě na zahradní slavnosti v barvách mentolové a starorůžové.

Moc se nám líbila originalita, jako třeba konve naplněné květinami, nebo koše a podnosy v mentolové barvě. Vzpomínáme, že jsme se i díky kráse výzdoby cítili jedinečně a šťastně. Děkujeme!

Tereza a Aleš Kvapilovi

Milá Deniso, chtěli bychom ti upřímně poděkovat za tvou úžasnou práci při vyzdobení našeho svatebního místa.

Původní stav - totální retro sportovní kemp - byl určitě výzvou, ale ty jsi se s ní vypořádala s velkým umem. Tvá kreativita, řemeslnost a citlivost jsou opravdu jedinečné. Vytvořila jsi něco, co nám doslova vzalo dech.

Kombinace přírodních prvků s elegantními dotyky vytvořila svatební místo, které bylo magické a romantické zároveň. Hosté byli nadšeni a my jsme si užili nezapomenutelný den.

Děkujeme ti za to, že jsi přivedla do tohoto (původně opravdu nesvatebního) prostoru kouzlo a lásku. Výsledek byl ohromující a dodal našemu dni tu správnou atmosféru.
A navíc, víme, že jsi se tam hodně manuálně nadřela, a za to ti ještě jednou děkujeme. Tvá vytrvalost a nasazení jsou obdivuhodné.

S láskou a vděčností, Aleš a Tereza