E-booky

„Tvořím pro vás ráda, jsem u toho vážně dokonale šťastná a svobodná.“

Vytvořeno s láskou

A tak i na mě dolehla ekonomická krize a já se najednou po dvaceti letech celkem slušně zavedeného podnikání ocitla na startovní čáře. Chvilku jsem fňukala – ale ano, já si to prostě tak nějak odfňukat jednoduše potřebuju, nenadělám nic. Ale pak, pak najednou přijde obrovská vlna inspirace a já si plachtím. A tolik ráda vás beru s sebou.

Úplně prvotní záměr byl točit pro vás videa. Takové jednoduché on-line workshopy. Začala jsem zjišťovat podrobnosti, googlila, volala a radila se. A všechno kolem toho začínalo nabírat takové obrátky, že už mi připadalo, že budu točit přinejmenším celovečerní film.

Začínala jsem se cítit dost ve stresu, vařil se mi mozek ze vší té techniky, co bych musela nakoupit a naučit se používat, kolik by to všechno asi tak stálo a nakonec jsem se stejně dozvěděla, že natáčet úplně sama prostě nemůžu. Bum. Ale když se chce, tak všechno jde i když je to třeba někdy trošku jinak.

Chci být prostě s vámi

Vymyslet projekt tak, abych ho skutečně mohla dělat úplně sama, byl oříšek, ale při jedné ze sta videových porad ten nápad prostě přišel. E-booky!!! A tak je tady máte. Jsem v tom sama, od konceptu, nápadu, tvorby, focení, psaní a dokonce se hrdě hlásím i ke grafickému zpracování.

Dále už to ode mne přebírá můj usměvavý webmaster – to už bych se asi zbláznila.o) Možná není všechno tak dokonalé, jak by mohlo být, ale zkusit jsem to přece musela. Tvořím pro vás ráda, jsem u toho vážně dokonale šťastná a svobodná. Neskutečně si přeju, aby se vám moje nové kreativní řádění líbilo a bavilo vás.

Bez vás to nikdy nebude mít smysl. Jak je mým zvykem, snažím se tvořit z toho, co je dostupné, ať to nestojí majlant. Koho by to pak bavilo! Stejně tak se snažím nastavit cenu za jednotlivé knížky a věřím, že bude pro vás přívětivá a že si dokážete představit, kolik je zatím hodin a hodin práce.

Já chci být prostě s vámi. Tak s chutí do toho, jsem napnutá!

P.S. Pokud by někdo měl prosím problém s nějakým postupem, absolutně mi neváhejte napsat třeba na mesenger (Denisa Bartošová) nebo využít jiný kontakt z webu.o) Jsem tu pro vás!

Pro ptáčky z lásky


E-book plný nápadů na krásná krmítka a dokonce dva recepty na vaše vlastní krmné směsi. V knize najdete 13 různých nápadů na krmítka – od zcela jednoduchého a hotového za pár minut až po trochu složitější, ale o to parádnější projekty. Dva recepty na krmnou směs vám umožní vytvarovat třeba vlastní koule nebo plnit jablíčka. A na konci trochu osvěty – plakáty s nejčastějšími druhy ptáčků na našich krmítcích a také povídání, čím ještě můžete přikrmovat a koho konkrétní potravou nalákat do vaší zahrady. Skvěle se bavte!

Cena: 368,-Kč | Obsah: 100 stran

Andělský (anti-covidový) e-book

18 návodů na Andělské tvoření

Koncepty jsou koncepty, ale když přijde a zaklepe můza na dveře, nedá se nic dělat.o)) Prostě jdete otevřít, uvaříte jí kávu a strávíte s ní několik dní! Tenhle e-book jsem jednoduše potřebovala udělat, protože už jsem totálně vyčerpaná z …událostí.

A udělalo mi to celé moc dobře na duši. Věřím, že stejně takový účinek bude mít i na vás! Je to jednoduše antistresová záležitost a koukejte si jí dopřát! Je úplně jedno, jestli všechny andílky a křídla rozvěsíte po bytě nebo rozdáte. Prostě tvořte!

Cena: Andělských 168,-Kč | Obsah: 99 stran

Vánoční kytice za pár kaček

Možná si myslíte, že živé květiny do Adventu nepatří. Tak to jste se tedy mýlili! Nejen, že luxusně oživí vaši vánoční výzdobu, ale budou se skvěle hodit na všechny vánoční návštěvy co vás čekají. Také jste si možná mysleli, že uvázat kytici je věda. Podle mých podrobných fotonávodů to zvládnete levou zadní a bude vás to bavit. Slibuju!

Další velkou předností mého e-booku je, že vás nečekají žádné velké investice - postačí pár květin, které pořídíte při běžném nákupu a pak už se spolu vydáme na procházku do lesa! To je ale krása, že?

Na konci e-booku bonusový tip jak vtipně a prakticky zpracovat všechny zbytky z vázaných kytic.o) Z úcty k lesu...

Cena: 168,- | Obsah: 100 stran

Sváteční čelenka - bonusový e-book zdarma

Pro vás všechny. Ze srdce a lásky. Tak trochu jiný. Více motivační. Více povídací. Více o naší kráse, kterou skrýváme. Věřím, že vás potěší a také vám odkryje kousek zákulisí a mého soukromí. Letošní svátky jednoduše budou skvělé a basta fidli! Rozhodnutí padlo, pojďte do toho se mnou!

Cena: pro všechny mé příznivce úplně ZDARMA | Obsah: 37 stran

Vánoční věnce na dveře

V této knížce vás čeká sedm různých nápadů a využijete spousty věcí, které doma máte. A možná vám je i líto je vyhodit, nicméně leží někde, až dole, ve skříni. Pojďme je společně vytáhnout a dám jim nový život.

Čeká vás výroba věnce z obyčejného kartonu a látky – zrecyklujte své oblečení, které čeká na vyhození. Vánoční věnec můžete také vyrobit z dřevěné masivní podložky, síta na mouku a někdy vám bude stačit jen kus obyčejného drátu a výplň do polšářů. Když budete chtít, vyrobíte si, společně se mnou i malinkou zasněženou vesničku!

Bude vás to bavit!

Cena za sedm návodů krok za krokem 168,- | Obsah 92 stran

Adventní kalendáře pro vaše nejbližší

V této knížce najdete pět neotřelých nápadů na Adventní kalendáře. Obdarovat můžete:

  • vaše dítka,
  • ženy - kamarádky, babičky, tetičky, maminky a třeba sestry,
  • muže - vašeho milovaného nebo tatínka, dědečka, strýčka, bratra,
  • a dokonce chlupaté mazlíky - vašeho kocourka nebo fenku.

Za svůj Majstrštyk považuji Adventní kalendář pro celou rodinu – ten vás provede celým Adventem a připomene klasické i vaše rodinné tradice. Buďte spolu.

Cena za pět nápadů krok za krokem 168,- | Obsah 100 stran

Jako bonus k e-booku získáte jeho hravou video verzi.

Adventní „věnec“ sedmkrát jinak a krok za krokem

V této knize najdete sedm tipů pro váš krásně prostřený stůl, na kterém čtyři adventní svíčky jednoduše nemůžou chybět. Od klasického věnce se posuneme k nějakým těm alternativním dekoracím, až třeba po věnec závěsný – to, když nemáte na stole dost místa.

Tip najdou i ti, kteří potřebují svícen spíše dlouhý než kulatý a přizpůsobit si ho můžou délce svého stolu.

Cena za sedm nápadů krok za krokem 168,- | Obsah 76 stran