Ebooky

„Tvořím pro vás ráda, jsem u toho vážně dokonale šťastná a svobodná.“

Vytvořeno s láskou

A tak i na mě dolehla ekonomická krize a já se najednou po dvaceti letech celkem slušně zavedeného podnikání ocitla na startovní čáře. Chvilku jsem fňukala – ale ano, já si to prostě tak nějak odfňukat jednoduše potřebuju, nenadělám nic. Ale pak, pak najednou přijde obrovská vlna inspirace a já si plachtím. A tolik ráda vás beru s sebou.

Úplně prvotní záměr byl točit pro vás videa. Takové jednoduché on line workshopy. Začala jsem zjišťovat podrobnosti, googlila, volala a radila se. A všechno kolem toho začínalo nabírat takové obrátky, že už mi připadalo, že budu točit přinejmenším celovečerní film.

Začínala jsem se cítit dost ve stresu, vařil se mi mozek ze vší té techniky, co bych musela nakoupit a naučit se používat, kolik by to všechno asi tak stálo a nakonec jsem se stejně dozvěděla, že natáčet úplně sama prostě nemůžu. Bum. Ale když se chce, tak všechno jde i když je to třeba někdy trošku jinak.

Chci být prostě s vámi

Vymyslet projekt tak, abych ho skutečně mohla dělat úplně sama byl oříšek, ale při jedné ze sta videových porad ten nápad prostě přišel. E-booky!!! A tak je tady máte. Jsem v tom sama, od konceptu, nápadu, tvorby, focení, psaní a dokonce se hrdě hlásím i ke grafickému zpracování.

Dále už to ode mne přebírá můj usměvavý webmaster – to už bych se asi zbláznila.o) Možná není všechno tak dokonalé, jak by mohlo být, ale zkusit jsem to přece musela. Tvořím pro vás ráda, jsem u toho vážně dokonale šťastná a svobodná. Neskutečně si přeju, aby se vám moje nové kreativní řádění líbilo a bavilo vás.

Bez vás to nikdy nebude mít smysl. Jak je mým zvykem, snažím se tvořit z toho, co je dostupné, ať to nestojí majlant. Koho by to pak bavilo! Stejně tak se snažím nastavit cenu za jednotlivé knížky a věřím, že bude pro vás přívětivá a že si dokážete představit, kolik je zatím hodin a hodin práce.

Já chci být prostě s vámi. Tak s chutí do toho, jsem napnutá!

P.S. Pokud by někdo měl prosím problém s nějakým postupem, absolutně mi neváhejte napsat třeba na mesenger (Denisa Bartošová) nebo využít jiný kontakt z webu.o) Jsem tu pro vás!

Adventní kalendáře pro vaše nejbližší


V této knížce najdete pět neotřelých nápadů na Adventní kalendáře. Obdarovat můžete:

  • vaše dítka,
  • ženy - kamarádky, babičky, tetičky, maminky a třeba sestry
  • muže - vašeho milovaného nebo tatínka, dědečka, strýčka, bratra,
  • a dokonce chlupaté mazlíky - vašeho kocourka nebo fenku.

Za svůj Majstrštyk považuji Adventní kalendář pro celou rodinu – ten vás provede celým Adventem a připomene klasické i vaše rodinné tradice. Buďte spolu.

Cena za pět nápadů krok za krokem 168,- | Obsah 100 stran

Jako bonus k ebooku získáte jeho hravou video verzi.

Adventní „věnec“ sedmkrát jinak a krok za krokem

V této knize najdete sedm tipů pro váš krásně prostřený stůl, na kterém čtyři Adventní svíčky jednoduše nemůžou chybět. Od klasického věnce se posuneme k nějakým těm alternativním dekoracím až třeba po věnec závěsný – to, když nemáte na stole dost místa.

Tip najdou i ti, kteří potřebují svícen spíše dlouhý než kulatý a přizpůsobit si ho můžou délce svého stolu.

Cena za sedm nápadů krok za krokem 168,- | Obsah 76 stran