Bydlet jako…Bohoooooo!

I když byl každý díl svým způsobem krásný, tenhle mne potěšil o jeden kousek víc…O proměnu ode mne si řekla přímo naše vizážistka Kristýna a to prostě potěší, když se osobně zná se všemi dyzajnéry Bydlet jako! A tak jsme spolu strávili zase pěkně hustej a výživnej týden v Ostravě, kde bydlí. S realizací pomáhal její tatínek a já, aby se to nepletlo, jsem mu po pár dnech začala tatínku říkat taky.o))) Tapetovala s námi kamarádka maminky a byl to prostě takový milý rodinný projekt a mejdan v jednom! A končilo se, jak jinak, řízkama :o)))

Jak to vypadalo Před?

Červená sedačka, různá křesílka a nic moc konferenční stolek…a tak nebylo proč váhat a kromě původního lustru, jedné oblíbené lampičky a krásného zrcadla jsme se se vším v klidu rozloučily!

BohoStyl

O co v něm vlastně jde? Po tomto týdnu jsem sama sobě musela přiznat, nakolik je mi blízký a zamyslet se proč tomu tak je…Pro mě je předně synonymem osobní svobody. Je to styl, který mne nijak nesvazuje, nic moc neurčuje, takový sympatický pel-mel, kde je téměř všechno dovoleno. A jelikož jsem svobodná duše, vyhovuje mi. Pochopitelně, nějaké mantinely zařízení interiéru tu pro mě vždycky jsou. Jen málokdy do něj pouštím víc, než tři barvy a hraju si pak ráda s jejich různými odstíny. Tohle je škála použitých barev s přidáním přírodní zelené, kterou zastupují pokojové květiny :

Celá realizace Obývacího pokoje pro Kristinu

Úložné prostory

V tomhle obýváku vlastně úplně chyběly a tak jsme pár kousků dokoupily. Jeden z partnerů byl můj oblíbený http://www.jysk.cz a tak se nám skvěle nakupovalo. Pořídily jsme tam za pěkné ceny křeslo s podnožkou, skříňky pod novou televizi, prosklenou knihovnu, konferenční stolek, skříňku a sexy taburet. Pochopitelně se našla i spousta stylových a kvalitních dekorací.

Květinové stolky z kmene břízy jsme vyrobili s pomocí tatínka a Romana Zacha. Já se pustila do lapačů snů, které jsem tentokrát nevyplétala, ale do vyšívacího rámečku jsem skřípla elastickou krajku – tak trochu elegantnější lapač a proč by ne!

Dispozice pokoje před a po

Jaký je váš oblíbený styl?

Každý to prostě máme jinak a ještě navíc se nám ta oblíbenost časem mění. Budu se těšit, že mi napíšete, jaký styl bydlení preferujete nebo se chystáte do takového stylu váš interiér předělat. Tak šup, ať tady nepíšu jenom já.o))) Díky!

Bydlet jako…Boho

Chcete vidět víc? Nasbírat víc inspirace, poznat majitelku Kristýnku a nebo se jen tak pobavit? Celý díl můžete zkouknout tady :

https://www.ceskatelevize.cz/porady/11695580341-bydlet-jako/419236100081008/

A nebo i vy chcete bydlet Bohémsky? To spolu dáme, napište a vymyslíme, jak na to!

Fotografie Nové proměny bydlení

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.