Nový Domov, nová Kuchyně!

Já mám takovou radost a chci se s vámi podělit! Mám nový Domov, nebyla to cesta jednoduchá, tak ostatně ty já nemám snad vůbec nikdy…Když jsem jednou našla na ulici tisícovku, deset minut jsem tam s ní v ruce stála jako opařená, rozhlížela se, kdo jí asi mohl ztratit a měla jsem neskutečně blbej pocit…A pak stejně přišel doplatek za elektřinu za xy tisíc a bylo to :o))) Rychle nabyl, rychle pozbyl….A je to tak…

Takže Sérii článků, o tom, jak jsem nový domov hledala, a jak našla ten svůj současný, jak probíhalo všechno kolem dokola a i reportáž kolem rekonstrukce – tohle všechno budu sázet do Blogu, až se ze mě bude kouřit. A bude skvělý, když u toho zas budete se mnou, bude vás to bavit a taky vám to třeba přinese zajímavý zkušenosti, postřehy, aha-momenty a inspiraci….

Splněný sen

Tak tohle je ONA…Má nová kuchyně…O tom, jak jsem musela změnit celou dispozici bytu, abych sem tuhle sexykrásku nacpala, vám napíšu někdy jindy, jo? Teď vám chci dát dárek k Valentýnu, protože vás mám ráda…

Blog pro Asko

Práce pro časopisy je čím dál tím méně, doba jim vážně nepřeje, mrzí mne to…Ale jednou z mých velkých profesních radostí je spolupráce na Blogu firmy Asko…Plníme ho krásou celkem pravidelně a přináší mi to velikánskou radost.

A moje kuchyně je právě z Aska, jako fakt!

Pokud si chcete přečíst krásný rozhovor právě kolem ní, ale taky spousty parádních dalších článků, mrknětě právě sem : https://www.asko-nabytek.cz/blog/kuchyne-pro-denisu

Za nádherné fotografie s úctou děkuju https://roberttichy.cz/

Jestli chcete nejkrásnější fotku sebe, svého Domova nebo vlastních produktů, Robert je rozhodně jenden z nejlepších, kterého můžete oslovit. Věřte mi.

Těším se na další a další články, vaše zpětné vazby, všetečné otázky a spoustu společně strávených chvil.

Krásného Valentýna vám všem!

Denisa

Komentáře
 1. Zuzana Postlerova napsal:

  Deni TOHLE JE PECKA …i ten byt i ten popis BYDLET JAKO , NE NE JAK CHCI JÁ …. K neuvěření ,že i dnes lidé bojují proti VŠEM a lvítězně. Svatbín byl krásný ..byl tam klid a mír ..tak teď vzrůšo na entou ….;-))máte to ale tak ..že když něco někoho OSLOVÍ TAK TEN DOTYČNÝ VÍ …..je to pecka .Tak moc držím palce a ať jste šťastně žijící členka SVJ ..A už se těším na další článek ….

 2. Katka napsal:

  Ahoj Deni, moc se těším. Blog vypadá surové. 😘

 3. Honza branč napsal:

  Ahoj Deniso, to jsem tedy zvědavej, kde jsi tedy zakotvila? To je ta Hanspaulka? Kuchyň je krásná. CO je to za povrch za dřezem? Těším se na příběh. Honza B.

  • denisa napsal:

   Ahoj Honzo! Toužila jsem po Smíchově a nakonec se povedlo. Prostě kořeny noo:o) Právě jsem vystřelila novej článek a je právě o tom hledání…Díky za komentář a pozdrav doma.D.

 4. Alena Horáková napsal:

  Milá Deni, strávili jsme společně ještě s dalšími, troufnu si říct „dobrými známými“ velký čas divného kovidového období..těšila jsem se na každý komentář a sledovala každý Tvůj počin. Sleduji a doslova hltám každou zmínku o Tvojí práci a taky jsem zvědavá na střípky z Tvého soukromí, bydlení. Dokážeš vytvořit překrásné věci a z mála udělat velkou parádu. Všechny Tvé domovy byly luxusní, ale z posledních obrázků modré kuchyně jsem si doslova sedla na zadek! Pomyslná laťka je posunuta zase o kus nahoru!! Jsem moc ráda, že o Tobě slyším a věřím, že se Ti daří dobře…moc Ti to přeju Alena z Jižní Moravy

  • denisa napsal:

   Alenko…ty jsi byla moje hoodně oblíbená účastnice coviddeníku!Ahooj! jsem šťastná, že tě tu mám! Vítej a zůstaň:))) Právě jsem poslala do éteru nový článek!Mávám! D.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů.